Nov6

Moriah Woods @ Moriah Woods - Quarantine Tour

Moriah Woods - Quarantine Tour, Warsaw

Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Timber Timbre, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk'u oraz country oraz dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią.

Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo jak i również z zespołem The Feral Trees. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem w 2016 roku pt. "The Road To Some Strange Forest". Na wrzesień 2019 wydała drugą płytę. 'Old Boy'.

Moriah wraz z zespołem pracuję obecnie nad materiałem na kolejny album zainspirowany obecnymi wydarzeniami. Podczas trasy zaprezentuje nowy materiał.

Website - http://moriahwoodsmusic.com
YouTube - https://www.youtube.com/moriahwoodsmusic
Bandcamp - https://moriahwoods.bandcamp.com/
Facebook - https://www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/
Instagram - http://www.instagram.com/moriahwoods
Spotify - https://open.spotify.com/artist/6q82PfwhGFC2ALTaG8KObF?si=bxusOaABQO2_4hVxtlH1Yg